Preskripční tabulky

(Preskripční karty)

zde najdete preskripční karty všech výrobců, jejichž výrobky nabízíme. Preskripční karty obsahují kompletní přehled výrobků jednotlivých výrobců. Každý výrobek má svůj SÚKL kód, a pokud máte nárok, může Vám je lékař předepsat poukaz na léčebnou a ortopedickou pomůcku. Inkontinenční pomůcky Vám hradí úplně nebo částečně pojišťovna.

V preskripční kartě naleznete mimo jiné i další důležité údaje, například savost inkontinenční pomůcky, rozměr pomůcky či maximální úhradu pojišťovny na jeden, dva nebo tři měsíce.

V preskripčních kartách jsou zahrnuty inkontinenční vložky pro ženy, inkontinenční vložky pro muže, navlékací i natahovací plenkové kalhotky, vložné pleny, savé podložky i fixační kalhotky.

Preskripční tabulky

ABENA / UNTRACO

Dánská firma ABENA A/S byla založena v roce 1980 pod původním názvem BAMBO. Výrobní zařízení společnosti ABENA patří mezi nejnovější a nejpokročilejší v Evropě s neustále vynakládanými investicemi zaměřenými jak na dosažení maximálního pohodlí uživatele, tak i na zvyšování ochrany životního prostředí. Výrobky firmy ABENA se prodávají ve více než 60 zemích po celém světě.
Platné od: 01. 04. 2024
Preskripční tabulky

ATTENDS (MSM Group)

Společnost Attends je předním výrobcem inkontinenčních produktů pro spotřebitele po celém světě a nabízí ucelený sortiment produktů pro všechny stupně a typy inkontinence. Významnými faktory pro nepřetržitý pokrok společnosti jsou výrobní závody světové úrovně, efektivní zákaznický servis, logistická podpora a schopnost společnosti Attends uzpůsobit nejnovější absorpční technologie, čímž může zlepšovat nabídku produktů spotřebitelům a pečovatelům. Výrobní zařízení jsou rozmístěna jak v Evropě, tak v Severní Americe.
Platné od: 01. 05. 2024
Preskripční tabulky

DAILEE (Drylock)

Společnost Drylock má více než 30 let zkušeností. V roce 2012 Drylock vyvíjí bezcelulózovou plenu. Jedná se o revoluční a ve světě nevídanou technologii, která získává hned několik ocenění – za inovativnost a výjimečné užitné vlastnosti. V Hrádku nad Nisou v České republice vyrůstá nejmodernější výrobní závod, kde se vyrábí hygienické potřeby pro všechny věkové skupiny. Pleny pro děti, potřeby pro ženy i inkontinenční pomůcky.
Platné od: 01. 01. 2024
Preskripční tabulky

DEPEND (Kimberly-Clark)

Značka Depend patří do portfolia společnosti Kimberly-Clark. Společnost byla založena v roce 1872 ve státě Wisconsin v USA a její výrobky používají zákazníci ve více než 150 zemích světa. Ve 40 státech mají výrobní závody, kde zaměstnávají více než 55 000 lidí. Právě Depend patří mezi nejrychleji rostoucí značky. Její produkty poskytují komplexní řešení při problémech s inkontinencí.
Platné od: 01. 01. 2024
Preskripční tabulky

iD (Mepro)

Firma MePro Trading s.r.o. vznikla v roce 2001 a začala s distribucí inkontinenčních pomůcek Euron od významného belgického výrobce Ontex BVBA. V roce 2015 byla značka Euron přejmenována na značku iD a společnost Mepro Trading zůstává hlavním distributorem této značky a nadále úspěšně pokračuje ve spolupráci s firmou Ontex.
Platné od: 01. 01. 2024
Preskripční tabulky

MOLI (Hartmann)

Společnost HARTMANN-RICO a.s. patří mezi nejvýznamnější výrobce a distributory zdravotnických prostředků a hygienických výrobků v České republice. Vznikla v roce 1991 vstupem společnosti Paul Hartmann AG do tehdejšího podniku Rico Veverská Bítýška. Společnost je součástí mezinárodní skupiny HARTMANN se sídlem v Heidenheimu v SRN. Více než 10 let působí HARTMANN-RICO na území Slovenské republiky, se sídlem v Bratislavě. HARTMANN-RICO zaměstnává celkově více než 1 200 zaměstnanců.
Platné od: 01. 01. 2024
Preskripční tabulky

SENI (TZMO)

Společnost TZMO Czech Republic s.r.o. prodává výrobky prémiové kvality pod značkou Seni ve více než 80 zemích po celém světě. Jejich dalším cílem je též usnadňovat životy závislým osobám a práci jejich pečovatelů. V řadě zemí se zaměřují na zlepšování kvality života svých klientů, stejně jako na vzdělávání společnosti v oblasti inkontinence a další zdravotní problémy.
Platné od: 01. 01. 2024
Preskripční tabulky

TENA (Essity)

Díky více než 50 letům zkušeností patří TENA k těm nejznámějším světovým značkám pro řešení ochablosti močového měchýře a péči o kontinenci. Své služby a pomůcky nabízí v devadesáti zemích světa. Jako uznávaná značka v Evropě (40 % podílu na trhu) v současnosti expanduje na trhy v USA, Střední a Jižní Americe, Dálném východě, Indii a ostatních zemích. Při vývoji výrobků, které splňují požadavky jednotlivců, pečovatelů, klinických lékařů a zdravotnických služeb po celém světě, zaujímá přední postavení. Vlastníkem značky TENA je společnost Essity.
Platné od: 01. 05. 2024