Kosmetika

Nabízíme profesionální ošetřující kosmetiku od českého výrobce UNIXDERMA s.r.o., kde je kladen důraz na kvalitu a účinnost produktů. Předností jsou ty nejvhodnější ingredience a přesné výrobní postupy. Mezi nejoblíbenější patří Ošetřující zinkový krém, Čistící pěna, Balsám na ruce a nehty.

 

Slovo dermatologa

„Dermatologii a kosmetologii se věnuji více než třicet let. Specializuji se především na oblast dermatologické alergologie a kožních chorob z povolání. Sama jsem v dětství trpěla atopickým ekzémem a právě proto byla pro mě dermatologie jasnou volbou. Z praxe, ale také z vlastní zkušenosti moc dobře vím, jak je důležité pravidelné ošetřování kůže kvalitními přípravky, které nedráždí a zlepšují kvalitu kožní bariéry.

Oceňuji, že existují na trhu přípravky značky UNIXDERMA, které se rychle zařadily k absolutní špičce mezi produkty určené k preventivní péči. Jejich posláním je profesionální péče o zdravou, ale namáhanou pokožku.

Společnost od samého začátku usiluje o maximální uspokojení požadavků a vysokých nároků svých klientů, mezi které se řadí nemocniční zařízení, domovy pro seniory, ale i běžní uživatelé. Zejména u osob s tendencí k přesušení kůže je pravidelné ošetřování dobře tolerovanými přípravky nezbytně nutné pro zachování všech ochranných funkcí pokožky.

Velmi kladně hodnotím trvalé úsilí společnosti o minimalizaci jakýchkoliv nežádoucích účinků u svých výrobků a také snahu o neustálý technický vývoj nejen v oblasti ošetřující kosmetiky určené k péči o ležící pacienty.

Jelikož mezi přední odběratele patří zdravotnická zařízení, vyvinula společnost UNIXDERMA přípravky, které se díky originálnímu složení staly nesporným přínosem v péči o chronicky zatěžovanou pokožku a do budoucna poslouží jako základ pro vývoj kosmetických prostředků na stejně vysoké úrovni.

Modernizace receptur a vývojové úpravy jsou trvalou součástí výrobní praxe této společnosti. I proto mohu výrobky společnosti UNIXDERMA vřele doporučit. Věřím, že přípravky UNIXDERMA přispějí ke každodenní prevenci v péči o Vaši citlivou a namáhanou pokožku, která si profesionální péči bezesporu zaslouží.“

MUDr. Andrea Vocilková

 

Portfolio produktů

Čisticí pěna
Ošetřující krém
Tělové mléko
Mycí emulze
Ošetřující olej
Vital gel - Chladivý gel
Balzám na ruce a nehty
Ošetřující olej - sprej
Krémová koupel